شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ ۰۸:۴۳
۰
شهردار شهرستان بمپور خبر داد:

خرید یک دستگاه فینیشر پخش آسفالت توسط شهرداری

اسلام زردکوهی گفت: یک دستگاه فنیشر به عنوان تجهیزات عمرانی برای شهرداری بمپور با هزینه ای بالغ بر ۷ میلیارد ریال خریداری شده است.
خرید یک دستگاه فینیشر پخش آسفالت توسط شهرداری
 اسلام زردکوهی، شهردار شهرستان بمپور در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پهره بیان کرد: شهرداری بمپور در راستای تکمیل تجهیرات عمرانی، به منظور ایجاد درآمد پایدار و تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی، با حمایت شورای شهر این شهرستان اقدام به خرید یک دستگاه فنیشر با هزینه ای بالغ بر ۷ میلیارد ریال کرده است.

وی افزود: شهرداری بمپور بر ارتقای سطح کیفی خدمات در جهت جلب رضایت مندی مردم تاکید دارد.

شهردار بمپور ادامه داد: به منظور بهسازی معابر، رفع مشکلات شهروندان و تسهیل در تردد وسایل نقلیه،  با هدف رفع ناهمواری ها، بهبود و ارتقای کیفیت معابر، به زودی نهضت آسفالت معابر کم برخوردار شهرستان آغاز خواهد شد که دستگاه فینیشر روند عملیات آسفالت معابر شهر را تسریع خواهد بخشید.
وی اضافه کرد: با توجه به این که شهرداری بمپور امسال ۱۰۰ هزار متر مربع از معابر شهر را آسفالت خواهد کرد و پخش آسفالت توسط گریدر باعث هدر رفت آسفالت و دارای ضرر مالی بوده است.

زردکوهی در ادامه، عنوان کرد: آسفالت معابر توسط پیمانکار هزینه زیادی برای شهرداری در بر خواهد داشت که با اضافه شدن دستگاه فنیشر به تجهیزات عمرانی شهرداری ضمن صرفه جویی در هزینه ها، در آینده می توان از این طریق در آمد زایی هم داشت.

وی در پایان گفت : انجام هر گونه عملیات عمرانی و اجرایی در سطح شهر مستلزم  مشارکت و همکاری شهروندان می باشد که ضمن تشکر از همراهی همیشگی مردم فهیم بمپوری امیدوارم بتوانیم در جهت توسعه شهری گام های بهتری برداریم. 

انتهای پیام/
کد مطلب: 426649
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *