سه شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۷
۰
سرپرست اکیپ راه سازی و راهداری رسالت سراوان خبر داد؛

اجرای طرح ارتقای کیفیت راهداری در 200 کیلومتر از محورهای مواصلاتی

احمد بارک زهی گفت: طرح ارتقاء کیفیت راهداری در 200 کیلومتر از محورهای مواصلاتی سراوان، سیب و سوران، مهرستان و جالق در سال جاری به منظور ارتقای ضریب ایمنی محورهای مواصلاتی منطقه توسط نیروهای این اکیپ اجرایی شد.
اجرای طرح ارتقای کیفیت راهداری در 200 کیلومتر از محورهای مواصلاتی
به گزارش پهره احمد بارک زهی، سرپرست اکیپ راه سازی و راهداری رسالت سراوان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در قالب این طرح مهم راهداری اقداماتی نظیر پاکسازی حریم راه، شانه سازی، ساماندهی تابلو و علائم، مرمت و تعویض گاردریل و نیوجرسی، شستشوی علائم و رنگ آمیزی نرده و نیوجرسی اجرایی شد.

 وی افزود: نیروهای این اکیپ در سال جاری همچنین در قالب طرح بهسازی و ارتقای روکش آسفالت محورهای مواصلاتی اقدام به ترمیم رویه آسفالت به صورت رگلاژی محورهای مهرستان – سرباز به طول بیش از 13 کیلومتر، سراوان – کوهک به طول 22 کیلومتر، سراوان- خاش به طول 9 کیلومتر، سوران – خاش محدوده دهستان پسکوه به طول 2 کیلومتر و سوران – سراوان به طول یک و نیم کیلومتر نمودند تا شرایط مناسب برای سفر ایمن برای کاربران جاده فراهم شود.

 سرپرست اکیپ راه سازی و راهداری رسالت سراوان لکه گیری 180 کیلومتر از محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی، ترمیم آبردگی، لکه گیری و موج تراشی 270 کیلومتر از راه های روستایی سراوان – کوهک و همچنین ترمیم، ریزش برداری، تسطیح و رگلاژ راه های روستایی بخش هیدوچ سراوان در مجموع به طول 220 کیلومتر را از دیگر اقدامات نیروهای این اکیپ در سال جاری عنوان کرد.

 گفتنی است؛ اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان در راستای التزام عملی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی و استفاده بهینه از تمامی امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی برای ارائه خدمات راهداری و راه سازی اقدام به راه اندازی چهار اکیپ راه سازی و راهداری وحدت سیستان، رسالت سراوان،  تفتان خاش و توحید زاهدان کرده است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 426709