شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۹
۰
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر:

فرهنگ مقاومت و ایستادگی دستاوردهای مهم دوران دفاع مقدس است

ابوذر کوثری با بیان این که رویداد های رخ داده در دفاع مقدس با عشق و ایثار ملت ایران در دفاع از کشور همراه بوده، گفت: پیروزی مردم ایران مقابل جنگ نابرابر رژیم بعث عراق توانمندی های انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشاند.
فرهنگ مقاومت و ایستادگی دستاوردهای مهم دوران دفاع مقدس است
ابوذر کوثری، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: مسئله دفاع مقدس یک امر دفاعی است که مربوط به جنگ بوده که در زمان مناسب باید به مقوله اش پرداخت و ارزش های جنگ هشت سال تحمیلی برای نسل آینده تشریح شود.
وی افزود: موضوع دفاع مقدس به اندازه دفاع و جنگ اهمیت دارد و در واقع دوران مربوط به آن منشا تولید ارزش هایی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی بوده است.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر ادامه داد: امروزه روحیه فداکاری، عزت نفس، مقاومت مواردی هستند که از تجربه ملت ایران در دوران دفاع مقدس بوده و همه مسئولین و کسانی که احساس دین دارند از جمله رزمندگان، جانبازان، آزادگان این فرهنگ را باید نشر بدهند که کمرنگ نشود.
وی اضافه کرد: ناکامی دشمن تا دندان مسلح  که طول هشت سال دفاع مقدس بارها از سلاح های شیمیایی استفاده کرد، در سایه وحدت نیروهای مسلح و پشتوانه مردمی شکل گرفت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 426818
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *