پنجشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۹ ۲۰:۱۶
۰
پس از ۳۷ سال انتظار؛

آئین آخرین وداع پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس، لالبخش شهلی بر در بزمان برگزار شد‌

آئین آخرین وداع پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس، لالبخش شهلی بر در تپه نور الشهدا در شهر بزمان برگزار شد‌.
آئین آخرین وداع پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس، لالبخش شهلی بر در بزمان برگزار شد‌
به گزارش پهره؛ آخرین آئین وداع پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده دوران هشت سال دفاع مقدس، لالبخش شهلی بر همزمان با روز اربعین با حضور پرشور و باشکوه مردم در تپه نور الشهدا در شهر بزمان برگزار شد‌.
پیکر مطهر این شهید گلگون کفن پس از سال‌ها غربت و بی‌نشانی توسط نیروهای بی‌ادعای کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در خاک مهران پس از ۳۷ سال تفحص و شناسایی شده‌ بود.
شهید طلبه «لال بخش شهلی بر» در مرداد ماه سال ۶۲ به فیض شهادت نائل آمد.
این شهید بزرگوار با آغاز جنگ تحمیلی به عضویت پایگاه بسیج در آمد و از شهرستان ایرانشهر به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی، امام جمعه شهرستان ایرانشهر گفت: ملت ایران در طول تاریخ، نشان داده که همواره بر سر مواضع اصولی خود می‌ایستد و این مواضع اصولی مشتمل بر پاسداری از حریم دین اسلام و نیز استقلال میهن است و شهدا نیز، پیشتازان پاسداری از این دو حریم مقدس هستند.
وی ادامه داد:  حتی اگر صد سال دیگر نیز از پایان دفاع مقدس زمان سپری شود، ملت ایران هرگز از آرمان استقلال خود عقب‌نشینی نخواهد کرد و همواره از شهدا به عنوان پرچمداران این مسیر مقدس، استقبال می‌کنند و یاد و خاطره و سلوک آن ها را هرگز فراموش نخواهد کرد.
انتهای پیام/ انتهای پیام/
کد مطلب: 426971
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *