چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۴۹
۰
معاون فني و مهندسي بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان؛

تمدید مجوز بهره برداری کارگاه ساخت و تعمیر شناور در کنارک/ اشتغال 1030 نفر در کارگاه های شناورسازی جنوب شرق کشور

عباس آذرپیکان گفت: با موافقت کمیته صدور مجوز سازمان بنادر و دریانوردی، مجوز بهره برداری کارگاه ساخت و تعمیر شناور در کنارک به مدت 2 سال تمدید شد.
تمدید مجوز بهره برداری کارگاه ساخت و تعمیر شناور در کنارک/ اشتغال 1030 نفر در کارگاه های شناورسازی جنوب شرق کشور
به گزارش پهره عباس آذرپیکان، معاون فني و مهندسي بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: كنارک دارای بنادر صيادی و كارگاه های کوچک و بزرگ ساخت و تعمير شناور است که با هدف توسعه این صنعت كميته صدور مجوز سازه های دريايی سازمان بنادر و دريانوردی با تمديد مجوز بهره برداری یکی از كارگاه های ساخت و تعمير شناور متعلق به شركت شناورسازی كنارك به مدت 2 سال موافقت كرد.

وی در خصوص این فرآیند افزود: مدارک لازم پس از دريافت از طريق سامانه جامع مديريت و نظارت بر سواحل كشور به آدرس sm.pmo.ir در كميته صدور مجوز سازه های دريايی سازمان با حضور كليه اعضاي كميته مذكور از ديدگاه فنی و مهندسی، مهندسی سواحل و شناورسازی مورد بررسی كارشناسی قرار گرفت و در نهايت، با تمديد مجوز بهره برداري كارگاه ساخت و تعمير شناور به مدت 2 سال موافقت شد.

آذرپیکان با اشاره به اهمیت این کارگاه ها در معیشت جوامع محلی، پایداری توسعه و صنعت بومی و غنای فرهنگی، تصریح کرد: صدور مجوز بهره برداری اين واحد كارگاهی، ضمن ايجاد اشتغال مستقیم و پايدار برای 30 نفر، زمینه اشتغال غير مستقيم بيش از هزار نفر در منطقه را فراهم کرده است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 427027