پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶
۰
همزمان با برگزاری پویش رضایت لبخند؛

۱۱۰ بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند بزمانی توزیع شد

علیرضا رهدار،معاون هماهنگ کننده سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: در قالب کمک مومنانه و طرح و پویش «لبخند رضایت » ۱۱۰ عدد بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند روستاهای بزمان توزیع شد.
۱۱۰ بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند بزمانی توزیع شد
علیرضا رهدار در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: پویش لبخند رضایت در ادامه رزمایش مواسات جهت حمایت از دانش آموزان نیازمند برگزار و کانون های بسیج یک برنامه محوری در این خصوص در دستور کار قرار دادند.

وی گفت: در این راستا به همت بسیج سازندگی و بسیج فرهنگیان تعداد ۱۱۰ کیف و بسته های لوازم‌ التحریر، نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند ساکن در روستاهای بزمان توزیع شد.

این مقام مسئول افزود: بسیج سازندگی و فرهنگیان همه ساله و در آستانه بازگشایی مدارس اقدام به توزیع بسته های تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند ساکن در روستاهای شهرستان ایرانشهر می کنند که این اقدام نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا و آسیبی که از لحاظ معیشتی به خانوارها وارد کرد با همت مضاعف تری در دستور کار قرار گرفت.

معاون هماهنگ کننده سپاه شهرستان ایرانشهر اضافه کرد: تهیه این بسته ها در قالب کمک مومنانه و طرح لبخند رضایت بود و به‌ منظور حمایت از تولید داخل، تمام کیف ها و نوشت افزارهای خریداری شده ایرانی هستند.

انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 427042
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *