پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱
۰
رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر:

عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ۶واحد صنفی ایرانشهر را تعطیل کرد

مهدی صدرایی نسب از پلمپ و غیر فعال سازی ۶ باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر خبر داد.
عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ۶واحد صنفی ایرانشهر را تعطیل کرد
مهدی صدرایی نسب، رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: روز گذشته ۶ باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار این منطقه پلمپ و غیرفعال شدند که این مکان ها شامل ۲ باب اغذیه فروشی، یک باب سوپرمارکت، ۳ باب موبایل فروشی بوده است.
وی افزود: تمامی متصدیان و مشتریان باید با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی پیشگیری از بیماری کووید_ ۱۹ از جمله استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، اصل نوبت دهی به فعالیت در مکان کسب خود بپردازند و در غیر این صورت با فرد متخلف جهت پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا برخورد قانونی خواهد شد.
وی اضافه کرد: حجم کار در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی بسیار بالا است از شهروندان خواهش می کنم در منزل بمانند و فقط در مواقع ضروری با رعایت تمام نکات بهداشتی از خانه خارج شوند و حتما ماسک بزنند، فاصله اجتماعی را رعایت کنند، تا حد امکان به مراکز شلوغ مراجعه نکنند.
صدرایی نسب عنوان کرد: تمام مردم باید پروتکل های بهداشتی را کامل رعایت کنند، چرا که ممکن است آلودگی به ویروس کووید-۱۹ و آنفلوانزا همزمان اتفاق بیفتد.
وی بر لزوم رعایت بیش از پیش نکات حفاظتی و بهداشتی تاکید کرد و گفت: کادر درمان برای خدمت رسانی در فصل پاییز نیاز به استراحت دارند، به همین علت از مردم خواهش می کنم تا حد امکان کارهای خود را از منزل انجام دهند و از حضور در مکان های پرتردد پرهیز کنند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 427043
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *