يکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۳
۰
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بمپور مطرح کرد:

کمبود شدید ماشین‌آلات راهداری در بمپور/ امکانات فعلی جوابگوی شرایط بحران نیست

اسماعیل بمپوری از کمبود شدید ماشین‌آلات راهداری و کمبود نیروی انسانی در راهداری شهرستان بمپور خبر داد و گفت: امکانات فعلی جوابگوی شرایط بحرانی نیست.
کمبود شدید ماشین‌آلات راهداری در بمپور/  امکانات فعلی جوابگوی شرایط بحران نیست
اسماعیل بمپوری، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بمپور در گفت و گو با خبرنگار پهره با بیان این که تعداد ماشین آلات موجود در این ارگان با توجه به حوزه استحفاظی و موقعیت جغرافیایی و حجم بالای کار در این منطقه همخوانی ندارد و باید تلاش شود با تخصیص اعتبارات لازم کمبود ماشین آلات جبران و برای زمستان آماده شویم.
وی افزود: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما به خصوص در صورت وجود بارندگی های سیل‌ آسا در شهرستان بمپور، مسائل و مشکلاتی که بر اثر نبود زیرساخت ها با آن ها رو به رو هستیم، باعث می شود کمبود ماشین آلات راهداری به شدت در مواقع بحرانی احساس شود.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بمپور با اشاره بر این که جاده ترانزیتی چابهار تا بازارچه مرزی میلک و کشورهای آسیایی میانه از راه های این حوزه عبور می‌کنند، عنوان کرد: این منطقه از طریق بازارچه مرزی پیشین هم در مسیر ترانزیت استان کرمان و هرمزگان قرار دارد که این امر سبب شده تا صادرات محصولات کشاورزی و صنعتی از این بازارچه ها انجام شود.
این مقام مسئول با تاکید بر نقش مهم بمپور در ترانزیت کالاهای اساسی خاطرنشان کرد: در حال حاضر راهداری این شهرستان با مسائل و مشکلاتی از قبیل کمبود ماشین آلات و آشیانه آن ها، نبود نیروی انسانی متخصص، نداشتن ساختمان اداری مواجه هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 427062
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *