يکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱
۰
مسئول معاونت اجتماعی سپاه سراوان خبر داد؛

جمع آوری معتادین سطح شهر و تحویل آنها به کمپ ترک اعتیاد/ بازگشت به زندگی با توانمند سازی و ایجاد اشتغال ممکن است

فاروق رئیسی با اشاره به جمع آوری تعدادی از معتادین متجاهر و تحویل آنها به کمپ ترک اعتیاد، گفت: پاکسازی سیمای شهر از وجود معتادین متجاهر از عهده یک دستگاه خارج است و باید کلیه نهادها و ارگان های مربوطه پای کار باشند.
جمع آوری معتادین سطح شهر و تحویل آنها به کمپ ترک اعتیاد/ بازگشت به زندگی با توانمند سازی و ایجاد اشتغال ممکن است
به گزارش پهره؛ فاروق رئیسی مسئول معاونت اجتماعی سپاه سراوان در گفت و گو با شستون به اشاره به اینکه این روزها افراد زیادی در منجلاب اعتیاد گرفتار شده اند، بیان کرد: در حال حاضر بسیاری از نقاط سطح شهر به مامن امنی برای معتادین متجاهر تبدیل شده که نتیجه عدم نظارت کافی و برنامه ریزی مناسب برای رفع این مشکل است.
 
وی افزود: برای پاک سازی سیمای شهر از وجود معتادین متجاهر و افرادی که آزادانه در بولوارها و معابر سطح شهر در حال مصرف مواد مخدر این بلای خانمان سوز هستند، می طلبد تمامی نهادها و ارگان های متولی جهادگونه پای کار باشند.
 
مسئول معاونت اجتماعی سپاه شهرستان سراوان ادامه داد: برخی از افرادی که به این بلای خانمان سوز دچار شده اند استعداد های خوبی دارند که از دستگاه های مربوطه انتظار می رود با ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری دستگیر این افراد باشند.
 
رئیسی خاطر نشان کرد: در روزهای اخیر تعدادی از معتادین از سطح شهر جمع آوری  و به کمپ ترک اعتیاد تحویل داده شد که با استمرار این اقدام می توان چهره شهر را از وجود معتادین متجاهر پاکسازی کرد و با پاک شدن این افراد و توانمند ساختن آنها، امید به زندگی را به آنها دوباره بازگرداند.
 
وی در پایان تصریح کرد: همچنین طی بازدیدی که از کمپ ترک اعتیاد امید  انجام شد از طرف سپاه شهرستان سراوان پتو، بخاری نفتی و بسته های غذایی به این مرکز اهدا شد.
 
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 427078
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *