شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۱
۰
رئیس اداره ورزش و جوانان خبر داد:

تعطیلی مجدد باشگاه ها و اماکن ورزشی ایرانشهر/ قطع زنجیره ویروس کرونا الزامی است

عبدالغفور سنگری گفت: با توجه به حساسیت موضوع ویروس کرونا و شرایط کنونی شهرستان ایرانشهر کلیه باشگاه‌های ورزشی اعم از خصوصی  و دولتی از یکم آذر تعطیل هستند.
تعطیلی مجدد باشگاه ها و اماکن ورزشی ایرانشهر/ قطع زنجیره ویروس کرونا الزامی است
عبدالغفور سنگری، رئیس اداره ورزش و جوانان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در راستای اجرای دستور العمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و با توجه به قرار گرفتن این منطقه در مناطق قرمز شیوع ویروس کرونا، بنا به تصمیم ستاد استانی برای مقابله با این بیماری، تمامی اماکن و باشگاه های ورزشی در سراسر این شهرستان از امروز یکم آذر ماه تعطیل هستند.

وی در تکمیل مطلب فوق، افزود: همچنین انجام هر گونه فعالیت ورزشی تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و عدم توجه به موازین بهداشتی صادره از ستاد مبارزه با بیماری کرونا، موجبات پلمپ ۱۵ روزه واحد صنفی را فراهم خواهد کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایرانشهر ادامه داد: ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و همراهی باشگاه‌ داران، درخواست می‌شود تا نسبت به رعایت مصوبه اخیر و تعطیلی باشگاه های ورزشی در مدت مذکور اقدام کنند.

وی تصریح کرد: امید است با همکاری و حمایت صمیمانه مسئولین، ورزشکاران و شهروندان عزیز شاهد قطع زنجیره ویروس کرونا در این منطقه و میهن عزیزمان ایران اسلامی باشیم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 427338
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *