شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۲
۰
امام جمعه اهل سنت میرجاوه:

بسیج نقش ارزنده ای در ایجاد امنیت پایدار دارد/گروه‌های جهادی خط مقدم مبارزه با کرونا

مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت: در پی شیوع کرونا گروه‌های جهادی و نیروهای بسیج پا به‌ پای همگان به صورت خودجوش وارد میدان شدند تا با این ویروس منحوس مقابله کنند.
بسیج نقش ارزنده ای در ایجاد امنیت پایدار دارد/گروه‌های جهادی خط مقدم مبارزه با کرونا
عبدالرحیم ریگیان پور، امام جمعه اهل سنت میرجاوه در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: واژه ی بسیج به معنی حج و وحدت بوده و مقام معظم رهبری به ویژه از افرادی هستند که به بسیجی بودن خود افتخار می کنند‌.

وی افزود: در سال های گذشته و حال بسیج گام های بلندی در جهت ساخت و ساز و سازندگی بر داشته است و در استان سیستان و بلوچستان به وضوح این امر دیده می شود.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه ادامه داد: در واقع یکی از دستاوردهای خوب بسیج و سپاه اقدامات ارزشمند در بخش سازندگی بوده که این کار باعث دلگرمی بسیاری از مردم مناطق محروم شده است.

وی اضافه کرد: در حقیقت بسیج یک پایگاه مردمی است که خصوصا بسیجیان در این برهه زمانی که با مشکلاتی چون کرونا و تحریم روبرو هستیم، در مناطق محتلف در بین مردم حضور یافتند و تا حد توانشان به رفع معضلات آنان همچون ساخت جاده، راه کمک می کنند.

این خطیب جمعه با بیان این که یکی دیگر از وظایف مهم بسیج دفاع از درون و برون مرزی بوده، عنوان کرد: در بحث کمک های مومنانه و مواسات با شیوع کرونا و پیرو سخنان مقام معظم رهبری بسیجیان در هر نقطه از کشور ایران اقدامات ارزشمندی انجام دادند و خدمات آنان خوب در خشید.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات بسیج ایجاد امنیت پایدار است که امروز همگان شاهد آن هستیم.

ریگیان پور خاطرنشان کرد: در این شرایط بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی بسیج سازندگی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان توانسته برنامه های خوبی را اجرا کند که خوشحالی مردم را در بر داشته و هنوز هم بسیجیان این منطقه پای کار هستند و برای دفاع از میهن و وطن خود از جان خود گذشتند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 427339
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *