يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱
۰
رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر:

پویش ملی چهل چراغ شهید حاج قاسم سلیمانی اجرا شد

محمد رضا کرد گفت: ۲۰۰ بسته پک بهداشتی به همت خیرین و اعضای کانون جوانان دانشجویی بین نیازمندان در مناطق محروم ایرانشهر توزیع شد.
پویش ملی چهل چراغ شهید حاج قاسم سلیمانی اجرا شد
محمد رضا کرد، رئیس جمعیت هلال احمر ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: پویش ملی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور خدمات بشر دوستانه و عام المنفعه توسط جوانان و مخاطبانش به نیابت از وی طراحی شده و هم اکنون در حال اجرا است.

وی افزود: طرح شهید سلیمانی  به وسیله بسیجیان، کارشناسان حوزه بهداشت، داوطلبان و نیروهای جمعیت هلال احمر ایرانشهر با مراجعه به افراد نیازمند و تأمین نیازهای اولیه آن ها اجرایی می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: با شیوع ویروس کرونا، در راستای پیشگیری و مقابله با این ویروس داوطلبان جمعیت هلال احمر ایرانشهر اقدام به تهیه وسائل و تجهیزاتی مانند مواد شوینده و ضدعفونی کننده دست، ماسک، دستکش کردند که به صورت بسته بندی و پک هایی در اختیار خانواده های ساکن مناطق محروم و حاشیه شهر قرار دادند.

وی عنوان کرد: تعداد ۲۰۰ بسته پک بهداشتی به همت خیرین و اعضای کانون های جوانان و دانشجویی ایرانشهر جمع آوری شد و توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر بین نیازمندان این منطقه توزیع شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 427611