يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۰۹
۰
شهردار بمپور:

رونمایی از تمثال شهدا در بلوار امام خمینی(ره) شهرستان/ سردیس سردار دلها در حال ساخت است

اسلام زردکوهی از ساخت سردیس سردار دلها خبر داد و گفت: همزمان با سالروز شهادت شهید یاسر بهشتی نصب تمثال شهدا در بلوار امام خمینی (ره) این شهرستان آغاز شده است.
رونمایی از تمثال شهدا در بلوار امام خمینی(ره) شهرستان/ سردیس سردار دلها در حال ساخت است
اسلام زردکوهی، شهردار بمپور در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: این شهرستان شهید پرور بیشترین تعداد شهدا را در جنوب سیستان و بلوچستان دارا بوده که هر کدام از آنان جان خود را تقدیم نظام، انقلاب اسلامی کردند.

وی افزود: شهدا با تقدیم جانشان درخت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و بر همه ما واجب است، سیرت آنان را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم تا بتوانیم ادامه دهنده راهشان باشیم.

شهردار بمپور تصریح کرد: نصب تمثال شهدای والا مقام این شهرستان امری ضروری بوده که خداوند توفیق آن را داد تا این هدف محقق شود که این موضوع باعث افتخار مردم ولائی و با بصیرت این خطه است.

زردکوهی خاطرنشان کرد: به پاس رشادت های سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی علاوه بر این که پروژه ی زیرسازی و آسفالت خیابان به نام وی در بمپور که در حال انجام است، سردیس سردار دلها هم در حال ساخت بوده که در آینده ای نزدیک به رو نمایی خواهد شد.

این مقام مسئول عنوان کرد: همزمان با سالروز شهادت شهید یاسر بهشتی که در عملیات غرور آفرین کربلای ۵ به شهادت رسیده، نصب تمثال شهدا در بلوار امام خمینی (ره) این شهرستان آغاز شده است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 427612
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *