پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۵۵
۰
دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور برگزار می کند؛

مسابقه کتابخوانی ویژه ایام فاطمیه

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه ایام فاطمیه با محوریت کتاب حضرت فاطمه (س) الگویی برای همه خبر داد.
مسابقه کتابخوانی ویژه ایام فاطمیه
حجت الاسلام والمسلمین ایوب میرخانی، سرپرست دفتر تبلیغات شعبه جنوب شرق کشور در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) با هدف ترویج مکتب این بانوی بزرگوار دو عالم این مرکز به برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب حضرت فاطمه (س) الگویی برای همه نوشته سید محمد ضیاء آبادی اقدام کرده است‌.

وی افزود: مخاطبان می‌توانند برای تهیه کتاب به کتاب فروشی های معتبر مراجعه کنند و یا با مراجعه به سایت دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور به آدرس، jdte.ir فایل pdf آن را تهیه و در مسابقه شرکت کرده و از جوایز نفیسی که در نظر گرفته شده، بهره‌مند شوند.

سرپرست دفتر تبلیغات شعبه جنوب شرق کشور تصریح کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) كامل ترین و برترین الگو برای زنان جهان اسلام است كه امروز نیاز است همه امت های اسلامی به ویژه زنان و دختران در همه امور از زهد، تقوا و عبادت گرفته تا همسرداری، ولایت پذیری و ایثارگری از این بانوی بزرگوار درس بگیرند.

وی عنوان کرد: تاکنون هیچ زنی به پای حضرت زهرای مرضیه(س) نرسیده است، چرا كه این بانوی بزرگوار با عمر كوتاه خود، آثار و بركات زیادی را برای همه زمان ها به یادگار گذاشته است‌.

میرخانی خاطرنشان کرد: آیات، روایات و سوره های قرآنی به ویژه سوره كوثر گواه عظمت حضرت فاطمه (س) است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 427654
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *