جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۳۰
۰
در خطبه های نماز جمعه مطرح شد؛

رزمایش پهپادی ایران، نمایش قدرت بازدارندگی/ افول آمریکا با حضور بایدن قطعی است

امام جمعه ایرانشهر با بیان این که کارنامه دریافتی انقلاب اسلامي ايران از مجامع بین المللی قابل قیاس با دوران پهلوی نبوده، گفت: یکی از اهداف اساسی کشورمان حدف غده سرطانی رژیم اشغالگر قدس از منطقه است.
رزمایش پهپادی ایران، نمایش قدرت بازدارندگی/ افول آمریکا با حضور بایدن قطعی است
به گزارش پهره؛ حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی، امام جمعه اهل تشیع ایرانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: برادران و خواهران با ایمان را به رعایت تقوای الهی دعوت می کنم، بسیاری از مشکلات و گرفتاری های پیش آمده در زندگی را می توان به وسیله داشتن تقوا رفع کرد.

وی افزود: هم اکنون یکی از برنامه های دشمن تصویر سازی کاذب از دوران پهلوی برای جوانانی بوده که آن زمان را ندیدند و آنان به دنبال این هستند که آن روزگار را به نحوی نشان دهند که هیچ گونه مشکلاتی وجود نداشته در حالی که قضیه بالعکس بوده است.

امام جمعه ایرانشهر تصریح کرد: در حقیقت در زمان پهلوی بیگانگان شخصیت و عزت مردم را زیر سوال برده بودند و همه اختیارات دست آنان بود‌.

وی خاطرنشان کرد: بعد از انقلاب مردم ایران عزت و اقتدار از دست رفته خود را به دست آوردند و کسب همه این موارد به برکت نظام اسلامی میسر شد.

این خطیب جمعه عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران کارنامه ای که از مجامع بین المللی دریافت می کند قابل قیاس با رژیم پهلوی نبوده است.

وی گفت: هشتم بهمن ماه مصادف با وفات ام البنین و روز تکریم مادران و همسران شهدا بوده و این بانوی بزرگوار می تواند الگویی مناسب از نطر اعتقادی، ایمانی برای بانوان باشد.

حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی اضافه کرد: نقش کلیدی مادران و همسران شهدا را نمی توان فراموش کرد و یاد و نام شهیدان را باید برای همیشه زنده نگه داشت.

وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا، اذعان کرد: بایدن تازه به دوران رسیده با چالش های فراوانی روبرو بوده و اکنون مقدمات افول آمریکا فراهم شده است‌.

امام جمعه ایرانشهر گفت: در هفته های اخیر برخی رسانه های خارجی موجی از عملیات رسانه ای در راستا جنگ هراسی در دستور کار خود قرار دادند به گونه ای که وانمود کنند عرب آسیا، ایران در آستانه جنگ عظیم با آینده ای مبهم قرار دارد و از دوم دی ماه طبق دکترین نظامی کشورمان قرار بر این شد که قدرت بازدارندگی بر روی پرده های نمایش جهان به اکران گذاشته شود.

بزمانی عنوان کرد: با رزمایش پیشرفته و متنوع موشکی ارتش و سپاه معاملات تهدید به ایران تبدیل به نفی بازدارندگی علیه کشورمان شد و دشمن و دوست را انگشت به دهان گذاشت.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف اساسی ایران اسلامی حدف غده سرطانی رژیم اشغالگر قدس از منطقه است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 427713
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *