سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ ۰۸:۴۰
۰
بخشدار بزمان؛

ثبت نام ششمین دوره شورای اسلامی روستاها آغاز شد

فرشاد فرح منش از آغاز ثبت نام ششمین دوره شورای اسلامی روستاهای بخش بزمان خبر داد.
ثبت نام ششمین دوره شورای اسلامی روستاها آغاز شد
فرشاد فرح منش، بخشدار بخش بزمان در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: بنابر اعلام ستاد انتخابات کشور، ثبت نام اعضای شورای اسلامی روستاها از ساعت ۸ روز دوشنبه شانزدهم فروردین ماه در محل بخشداری این شهر آغاز شده است.

وی ضمن دعوت از تمامی افراد دارای شرایط مندرج در آگهی ثبت نام ساکن در روستاهای مدنظر، افزود: نامزدها ثبت نام خود را به روزهای آخر موکول نکنند و از آن جا که همکاران بخشداری مؤظف به ثبت نام همه روزه تا ساعت ١٨ به مدت یک هفته تا پایان وقت روز یکشنبه بیست و دوم فروردین ماه هستند، در نخستین روز ها، ثبت نام کنند تا مهلتی برای رفع اشکالات احتمالی داشته باشند.

بخشدار بزمان تصریح کرد: براساس تبصره ۳ ماده ۳۰ قانون انتخابات شوراهای اسلامی، داوطلبان در هنگام ثبت نام بايد گواهی عدم سو پیشینه که از تاريخ صدور آن بیش از ۳ماه نگذشته باشد، را ارائه کنند،بنابراین الزامی است با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی، یا دفاتر پلیس +10، نسبت به دریافت این گواهی اقدام و هنگام ثبت نام آن را ارائه کنند.

وی خاطرنشان کرد: ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و تیره های عشایری روز ۲۸ خرداد همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و میاندوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری برگزار می شود.

انتهای پیام/
کد مطلب: 428007
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *