پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ ۰۸:۲۳
۰
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر؛

طرح نظارت و پایش بر بازار کالاهای ماه رمضان آغاز شد /تشکیل 5 پرونده تخلف کالا به ارزش 23 میلیون ریال

مهرداد طاهری از آغاز طرح نظارت و پایش بر بازار کالاهای ماه رمضان در ایرانشهر خبر داد و گفت: 5 پرونده تخلف کالا به ارزش 23 میلیون ریال در این شهرستان طی بازدید به عمل آمده بازرسان اداره صمت تشکیل شد.
طرح نظارت و پایش بر بازار کالاهای ماه رمضان آغاز شد /تشکیل 5 پرونده تخلف کالا به ارزش 23 میلیون ریال
مهرداد طاهری، رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در اولین روز از ماه مبارک رمضان بازرسان این ارگان در دو شیفت صبح و بعد از ظهر بالغ بر ۷۰ واحد صنفی بازدید و بازرسی کردند.

وی افزود: در طول ایام ماه مبارک رمضان بازرسی و نظارت از واحدهای عرضه مرغ زنده، مرغ کشتار روز، واحدهای عرضه کننده زولبیا و بامیه، آش، حلیم و مواد پروتئینی از جمله واحدهایی هستند که توسط کارشناسان اداره صمت ایرانشهر در دستور کار آنان قرار گرفته است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر تصریح کرد: در همین ارتباط تعداد ۵ واحد صنفی متخلف با عناوین تخلف گرانفروشی و عدم درج قیمت با ارزش ریالی بیش از ۲۳ میلیون ریال شناسایی شدند و برای آنان پرونده تشکیل شد.

وی با اشاره به این که، در اولین روز از ماه مبارک رمضان بیش از ۱۳ تن مرغ کشتار روز در سطح شهرستان های ایرانشهر و بمپور توزیع شد، گفت: با توجه به هماهنگی صورت گرفته با مدیریت جهاد کشاورزی این منطقه علاوه بر این مقدار از محل کشتارگاه ایرانشهر به میزان ۸ تن و ۵ تن مرغ کشتار روز نیز از یزد جذب و توزیع شد.

دبیر کارگروه تنظیم بازار ایرانشهر خاطرنشان کرد: قیمت فروش زولبیا و بامیه در ایرانشهر تعیین و جهت اجرا به اتحادیه صنف قنادان ابلاغ شده است.

وی اضافه کرد: قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک ۳۸۵۰۰ تومان و درجه ۲ هر کیلوگرم ۳۳۵۰۰ تومان تعیین شده است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 428082
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *