سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۳۱
۰
مسئول سازمان بسیج مداحان سیستان وبلوچستان:

حضور حداکثری در انتخابات تودهنی محکمی به دشمنان است/ تثبیت امنیت و اقتدار نظام با مشارکت در پای صندوق های رای

محمد جواد جامعی گفت: حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات از یک سو منجر به تثبیت امنیت و اقتدار نظام و از سوی دیگرموجب ایجاد یاس در دشمنان می شود.
حضور حداکثری در انتخابات تودهنی محکمی به دشمنان است/ تثبیت امنیت و اقتدار نظام با مشارکت در پای صندوق های رای
به گزارش پهره محمد جواد جامعی، مسئول سازمان بسیج مداحان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به فرامین رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه انتخابات در کشور ما یک فرصت بسیار بزرگ است که نباید از دست داد، بیان کرد: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای و استقبال اقشار مختلف از موضوع انتخابات تاثیر بسزایی در منافع ملی و داخلی و همچنین ابعاد مختلف جهانی خواهد داشت چرا که میزان اهمیت دموکراسی در داخل و دیپلماسی بین المللی ما با هم مرتبط هستند.

وی با تاکید بر این مطلب که باید به دور از دعواهای سیاسی، با وحدت و یک صدایی به دنبال رفع‌ مشکلات و پیشرفت کشور بود، افزود: در این برهه حساس مشارکت حداکثری در انتخابات بسیار حائز اهمیت است.

حضور مردم در عرصه های مختلف نشان از وفاداری به انقلاب و نظام است

مسئول سازمان بسیج مداحان استان با اشاره به اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات، تصریح کرد: این مشارکت سیاسی دارای دستاوردهای مهم داخلی و بین‌المللی است و به نفع نظام اسلامی خواهد بود.

وي با اشاره به این مطلب که مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای منجر به ارتقای امنیت داخلی کشور و تثبیت مشروعیت نظام سیاسی می شود، ادامه داد: وقتي نظامي متكي بر اعتماد و حمايت حداكثري مردم بنا شود اين امر در نرخ ريسك اقتصادي كشور تاثير زيادي بر جاي خواهد گذاشت و در مقابله با تهدیدات خارجی نقطه قوتی به شمار می رود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه حضور مردم در صحنه های مختلف نشان از وفاداری آنها به نظام و انقلاب دارد، اذعان کرد: دشمنان همواره به دنبال راهی برای ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند و برای تحقق توطئه و نقشه های شوم خود همواره درصدد اختلاف پراکنی، یاس و ناامیدی به واسطه اعمال تحریم های ناجوانمردانه و ظالمانه بوده؛ امسال نیز سعی در کمرنگ کردن مردم پای صندوق های رای دارند که با توکل بر خدا و آگاهی و هوشیاری ملت بصیر ایران هر بار و در هر صحنه ای این حضور پررنگ مردم و دفاع آنان از دستاوردهای نظام و انقلاب، مشتی بر دهان استکبار در راس آنان آمریکا زده است.
 
تثبیت امنیت و اقتدار نظام با حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای

وی در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه تفاوت انسان با مخلوقات دیگر در دارا بودن قوه اختیار است، گفت: این مهم موهبتی بزرگ است که سعادت و شقاوت را رقم می زند، تفاوت دیگری که از همین اختیار نشات می گیرد مسئولیت است، ما انسان ها در برابر هر عملی که انجام می دهیم مسئولیم و باید بتوانیم در برابر عواقب تصمیمات خود پاسخگو باشیم.

جاامعی اضافه کرد: هر قدمی که ما بر می داریم با یک انتخاب همراه است و هر اقدامی که می کنیم در واقع انتخابی کرده ایم که می تواند در موفقیت یا شکست ما موثر باشد؛ در واقع زندگی گذشته ما پر از انتخاب های کوچک و بزرگ بوده که همگی آنها مهم و مهم تر بوده و در رسیدن ما به موقعیت فعلی نقش بسزایی داشته اند.

وی خاطر نشان کرد: ما در گروی انتخاب های خود هستیم و باید بدانیم انتخاب های فعلی ما نیز در زندگی آینده خود و چه بسا دیگران تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

مسئول سازمان بسیج مداحان استان در بخش دیگر سخنان خود افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات رياست جمهوری موجب اثبات امنيت كشور و افزايش اعتماد بين المللی می شود، بر این اساس يكی از شاخص های اساسی برای سرمايه گذاری خارجی و داخلی، مشروعيت نظام و تبعات سياسی می باشد كه تاثيری فوری خواهد داشت. ‏

اطاعت از ولایت فقیه رمز عزت و جاودانگی است

وی مهمترين آثار داخلی حضور گسترده مردم در  انتخابات رياست جمهوری را تحكيم ساختارهای اقتصادی در جهت رشد بيشتر اقتصاد، تاثير مثبت بروی بورس و ايجاد امنيت داخلی دانست و گفت: تنها راه حفظ اتحاد و یكپارچگی پایبندی به رهنمود ها و منویات رهبر حكیم و بصیر و شجاع انقلاب است.

این مقام مسئول با اشاره به پرهیز از دو قطبی شدن جامعه، اذعان کرد: یكی از نكاتی كه رهبر معظم انقلاب همواره بر آن تاكید دارند این است كه مراقب باشیم به سمت دو قطبی شدن جامعه حركت نكنیم، بر این اساس در آستانه انتخابات همه باید تلاش کرده و مراقب باشیم تا سد عظیم اتحاد و یكپارچگی از بین نرود.

وی وجود ولایت فقیه را نعمتی بزرگ در جهت وحدت و همدلی دانست و افزود: یكی از نویسندگان برجسته مصری می گوید، بسیاری از مشكلاتی كه در مصر و جهان عرب وجود دارد بخاطر این است كه از نعمت ولی فقیه بی بهره اند و اگر شما مردم در جمهوری اسلامی ایران هر روز سرافراز تر می شوید اقتدار و عزتتان بیشتر می شود در سایه نعمت بزرگ ولایت فقیه است.

جامعی با بیان اینکه منفعت و مصلحت ما در تبعیت محض از منویات و فرامین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای است، گفت: باید محور حركت ما فرامین رهبر انقلاب باشد، و بدانیم كه رمز عزت و جاودانگی امت و خیر و صلاح ما در این است كه گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان باشیم.

معیارهای انتخاب فرد اصلح

وی در ادامه سخنان خود به موصوع انتخاب فرد اصلح اشاره و اذعان کرد: انتخاب کاندید اصلح باید از روی هوشیاری، آگاهی و بصیرت باشد، فردی که دارای اخلاقی اسلامی، تفکر انقلابی، ولایت‏مداری، مردم‏ دوستی و آشنا به دردهای مردم، با تدبیر، اهل مدیریت و دشمن شناس بوده و دل به بیگانگان خوش نکند.
 
مسئول بسیج مداحان سپاه سلمان خاطر نشان کرد: دشمنان بدانند که ملت ایران امسال در وعده مقرر با شور و هیجان گسترده در پای صندوق های رای حاضر خواهند شد و حماسه ای جاودان به ارمغان می گذارند.

وی با بیان اینکه اتحاد مسئولان عاملی تاثیرگذار در مشارکت حداکثری مردم است، اضافه کرد: برای ایجاد شور، شوق و افزایش حضور مردم در انتخابات باید دستاوردهای انقلاب بدون تعصب و واقع‌بینانه برای مردم تبیین و تبلیغ شود.

جامعی در پایان با تاکید بر اینکه مشارکت گسترده در انتخابات، دلگرمی دوستان و نگرانی دشمنان را به دنبال دارد، گفت: تقویت همدلی و انسجام بین آحاد جامعه، اقوام و مذاهب مختلف به ویژه در عرصه انتخابات آن هم در این خطه از کشور بسیار مهم است، چرا که سیستان وبلوچستان پایتخت وحدت اسلامی بوده و این شاخصه یکی از عوامل مهم توانمندی و اقتدار به شمار می رود.


انتهای پیام/
کد مطلب: 428157
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *