پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۸
۰
فرماندار بمپور؛

وحدت میان ملت ایران سبب یاس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان است/رعایت اخلاق مداری در تبلیغات انتخاباتی

ابراهیم افرازه گفت: کاندیدای انتخاباتی باید در هنگام تبلیغات علاوه بر رعایت اخلاق، انصاف و صداقت از ارائه وعده های غیر واقعی و غیر متعارف پرهیز کند.
وحدت میان ملت ایران سبب یاس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان است/رعایت اخلاق مداری در تبلیغات انتخاباتی
ابراهیم افرازه، فرماندار ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: کاندیداها باید با رعایت اصل صداقت در چارچوب وظایف و اختیارات شورا، برنامه های خود را ارائه دهند تا مردم از میان آن ها گزینه‌های اصلح‌ را انتخاب کنند.

وی افزود: کاندیدای انتخاباتی باید در هنگام تبلیغات علاوه بر رعایت اخلاق، انصاف و صداقت از ارائه وعده های غیر واقعی و غیر متعارف پرهیز کند.

فرماندار بمپور تصریح کرد: کاندیداها با عنایت به شیوع گسترده بیماری کرونا دید و بازدیدهای تبلیغاتی را محدود کنند و همچنین رعایت شیوه‌ نامه‌های بهداشتی را مدنظر قرار دهند.

این مقام مسئول مجریان و عواملین برگزاری انتخابات را امانت دار آرای مردم دانست و عنوان کرد: تمام توان و تلاش خود را در راستا حفظ و صیانت آرا خواهیم داشت تا خدشه ای به این امانت مردم وارد نشود.

افرازه خاطرنشان کرد: حضور پرشور آحاد جامعه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پای صندوق های رای و همچنین اتحاد و وحدت بین مردم و مسئولین موجبات، یأس، ناامیدی و شکست دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را فراهم خواهد ساخت.

فرماندار بمپور از عموم مردم فهمیم شهرستان بمپور خواست با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در مکان های شعب اخذ رأی در جهت کاهش و جلوگیری از تجمع ترجیحاً در ساعات آغازین شروع فرآیند رای گیری با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در انتخابات شرکت کرده و از موکول کردن آن به ساعات پایانی خودداری کنند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 428353
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *