پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۵:۳۴
۱
بخشدار بزمان؛

هشت سال دفاع مقدس؛ جنگ حق با باطل و ایمان با رذالت بود

فرح منش گفت: دفاع مقدس از سرچشمه انقلاب اسلامی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
هشت سال دفاع مقدس؛ جنگ حق با باطل و ایمان با رذالت بود
فرشاد فرح منش، بخشدار بزمان در گفت و گو با خبرنگار پهره ضمن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس، بیان کرد: مادامی که عنصر مقدس بودن در بحث دفاع مقدس باقی بوده بحث جنگ حق و باطل نیز باقی است.

وی افزود: هر چند ممکن است به اقتضای زمان، شیوه ها و روش ها تغییر پیدا کنند اما نبرد حق و باطل یک نبرد همیشگی است.

این مقام مسئول تصریح کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری، هشت سال دفاع مقدس ما صرفاً یک امتداد زمانی و تنها یک برهه‌ی خاص نیست، بلکه گنجینه‌ی عظیمی است که تا مدت های طولانی ملت ما می توانند از آن استفاده و آن را استخراج کنند.

فرح منش خاطرنشان کرد: فرزندان این آب و خاک برای دفاع از میهن و اسلام و انقلاب به میدان های جنگ حق علیه باطل شتافتند و با توکل بر خدا، اخلاص و پیروی از امام عزیز، حماسه های ماندگاری خلق کردند که همچنان برای ملت ما بزرگترین منبع الهام و تأثیرگذاری است.

وی با بیان این که ما باید به تأسی از شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در راستای حراست از مرزهای عقیدتی و ایمانی خود، استوار و ثابت قدم بایستیم، عنوان کرد: اگر چه شیوه ها تغییر یافته اما جنگ و دفاع همچنان باقی است و اگر در گذشته جنگ سخت نظامی بیشتر بوده و تبلور داشته، امروز ما با جنگ نرم فرهنگی مواجه هستیم و مراحل مختلف آن شامل تهاجم و شبیخون فرهنگی و سپس ناتوی فرهنگی را پشت سر گذاشته ایم و یا کماکان با آن مواجه هستیم.

بخشدار بزمان اضافه کرد: بیانیه گام دوم پس از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی، نقشه راه و دستورالعملی برای ما بوده که چگونه دفاع مقدس باید تداوم داشته باشد و به خصوص با تحقیق و پژوهش و اتکای به نیروی جوانان که در این بیانیه گام تبلور خاصی دارد، باعث حمایت از رویش انقلاب شویم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 428716
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *