پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ ۲۰:۲۳
۰
معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر؛

هفته دفاع مقدس یادآور جانفشانی های ملت بزرگ ایران است

علی شعبانی گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و پایداری ملتی است که با دست خالی در برابر تهاجم جبهه استکبار ایستاد و آنان را به خاک مذلت نشاند.
هفته دفاع مقدس یادآور جانفشانی های ملت بزرگ ایران است
علی شعبانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: هفته دفاع مقدس، بازتاب جهان بینی برتر یک ملت بوده، ملتی طالب عزت و استقلال، خداجو و آزاده و توفنده بر علیه استبداد، استکبار و خواهان جهانی بر پایه صلح و برادری و پیراسته از فزون خواهی، تبعیض بودند.

وی افزود: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و پایداری ملتی است که با دست خالی در برابر تهاجم جبهه استکبار ایستاد و آنان را به خاک مذلت نشاند.

این مقام مسئول تصریح کرد: هفته دفاع مقدس بزرگداشت نام، یاد مردان و زنانی بوده که عاشقانه و صادقانه بر عهد خود وفا کردند، جمعی دعوت حق را لبیک گفتند و در رضوان الهی مقیم شدند و گروهی دیگر بر تداوم راه استوار و در انتظار فرمان الهی هستند.

وی اضافه کرد: هفته دفاع مقدس، فصل بازخوانی پیام شهدا، جانبازان، ایثارگران و شیر زنان و شیر مردانی است که هشت سال در جبهه‌های حق علیه باطل پیکار کردند و با اراده آهنین و خلل ناپذیر بر حفظ و تقویت راه انقلابیون ۵۷ پای فشردند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: هفته دفاع مقدس دانشگاه تعلیم ارزش ها و باورهای ملتی زنده، دلیر، شکوهمند، پویا و مصمم، به نسل های حاضر و آتی است.

وی عنوان کرد: با گرامی داشت یاد و اهدای سلام و درود به روح امام عظیم الشان، فرمانده فقید کل قوا وشهدای گرانقدر دفاع مقدس به ویژه سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی و ادای احترام به پیشگاه جانبازان، ایثار گران، رزمندگان، سرداران، فرماندهان، امرا و افسران و درجه داران و سربازان و بسیجیان و روحانیون و نیروهای رشید مردمی از اقشار مختلف( مسلمان و کلیمی و مسیحی و زرتشتی و آشوری ) که به نحوی در حصول پیروزی بزرگ در جنگ تحمیلی و خلق حماسه دفاع مقدس نقش داشتند، سالگرد این مناسبت بزرگ را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب و یادگاران هشت سال دفاع مقدس و ملت بزرگ ایران تبریک می گویم.

شعبانی تصریح کرد: دفاع مقدس ملت ایران پدیده ای استثنایی بوده و نقطه عطفی مانا و جاری در تاریخ ایران است و بزرگداشت هفته دفاع مقدس، نمایش اقتدار و توانایی ما بوده که ما مقتدریم و می توانیم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 428717
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *