يکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۰۷
۰
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان خبر داد؛

شروع مقتدرانه کبدی کاران سیستان و بلوچستان در مسابقات قهرمانی کشور

ادهم کرد از شروع مقتدرانه کبدی کاران آقا و بانوی سیستان و بلوچستان در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.
شروع مقتدرانه کبدی کاران سیستان و بلوچستان در مسابقات قهرمانی کشور
به گزارش پهره ادهم کرد، مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: بازیهای مسابقات کبدی قهرمانی کشور منطقه چهار آقایان امروز به میزبانی شهرستان زهک استان سیستان و بلوچستان برگزار شد که کبدی کاران ارزنده استان این رقابت ها را با پیروزی شروع کردند. 

وی ادامه داد: تیم منتخب کبدی استان در گروه هفت با استان‌های خراسان جنوبی، کرمان و هرمزگان همگروه شده که در اولین دیدار عصر امروز تیم هرمزگان را با بازی زیبا و پر هیجان با نتیجه 50 به 19 شکست داده و خط و نشان شد برای سایر رقبا که در مقابل تیم یک دست و قوی استان سیستان و بلوچستان کار دشواری خواهند داشت.

به گفته این مقام مسئول، تاثیرات اردوی تدارکاتی تیم منتخب کبدی آقایان که اواخر شهریورماه با حضور 20 بازیکن زیر نظر سعید مقدم بقا سرمربی تیم ملی کبدی ایران در مسابقات قهرمانی جهان و نایب رئیس فدراسیون کبدی جمهوری اسلامی ایران در چابهار برگزار شده، به واضح قابل مشاهده بود.
 

پیروزی بانوان کبدی کار در بازی اول 

وی در ادامه از برد شیرین و دلچسب تیم کبدی بانوان استان خبر داد و گفت: بانوان کبدی کار سیستان و بلوچستان در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور منطقه چهار به میزبانی شهرستان میبد استان یزد به مصاف حریفان رفتند.

کرد افزود: بانوان کبدی کار استان صبح امروز در مصاف با تیم کرمان با ارائه بازی قوی و مقتدرانه با نتیجه 38 به 18 به پیروزی رسیدند و به مرحله حذفی مسابقات صعود کردند.

انتهای پیام/ 
کد مطلب: 428742
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *