سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۵
۰
در جلسه هم اندیشی فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار ایرانشهر با سران طوایف و بنیاد برکت مطرح شد؛

توسعه سیستان وبلوچستان در گرو سرمایه گذاری سران طوایف است

فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار ایرانشهر گفت: یکی از معضلات امروز بیکاری است که خود زمینه ساز بروز آسیب‌های جدی در حوزه فردی و اجتماعی بوده و لازم است به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در شهرستان در زمینه اشتغال واقف باشیم.
توسعه سیستان وبلوچستان در گرو سرمایه گذاری سران طوایف است
به گزارش پهره؛ جلسه هم اندیشی سردار محمد ناظری، فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار شهرستان ایرانشهر با سران طوایف نارویی، شهلی بر و بنیاد برکت در خصوص اشتغالزایی ارائه خدمات در منطقه، در محل قرارگاه برگزار شد.

در این جلسه سردار محمد ناظری، فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار شهرستان ایرانشهر بیان کرد: وضعیت کنونی اشتغال پس از شیوع بیماری کرونا، شرایط جدیدی را پیش روی ادارات و فعالان اقتصادی قرار داده به طوری که شاهد رکود در بازار برخی مشاغل و رونق در بازار مشاغل دیگر هستیم که لازم است برنامه‌ریزی ها نیز متناسب با این شرایط جدید باشد.

وی افزود: یکی از معضلات امروز بیکاری است که خود زمینه ساز بروز آسیب‌های جدی در حوزه فردی و اجتماعی بوده و لازم است به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در شهرستان در زمینه اشتغال واقف باشیم.

فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید معمار ایرانشهر تصریح کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه حوزه ها و عرصه های جامعه نیازمند همکاری و همراهی مردم و اقشار مختلف جامعه است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 429120
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *