سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ۱۸:۵۴
۰
امام جمعه شهرستان ایرانشهر؛

آتش موشک‌های شهید طهرانی مقدم همچون صاعقه بلای آسمانی تروریست های آمریکایی شد

حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی گفت: آتش موشک‌های شهید طهرانی مقدم همچون صاعقه بلای آسمانی تروریست های آمریکایی شد که این نتیجه تعهد و تخصص او بود.
آتش موشک‌های شهید طهرانی مقدم همچون صاعقه بلای آسمانی تروریست های آمریکایی شد
حجت الاسلام والمسلمین عیسی بزمانی، امام جمعه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: انتظار از جنبش دانشجویی دانشجو علاوه بر علم آموزی و تخصص باید تعهد باشد که در دستور کار خود قرار بدهند و به ارزش ها توجه ویژه داشته باشند.

وی افزود اشاره به سخن مقام معظم رهبری چو دزدی، با چراغ آید؛ گزیده تر بَرد کالا، افزود: اگر آن کسی که علم در وجودش است تقوا در وجود و پرهیز، صداقت، امانت در کار او نباشد این فرد یک موجود مضر می تواند برای جامعه محسوب شود.

امام جمعه ایرانشهر تصریح کرد: بنابراین در کنار علم، فرهنگ، تزکیه و اخلاق و معنویت از الزامات است و در این شبهه نکنید دانشجو اگر می خواهد ایده پرداز شود و حضور موثر داشته باشد باید به این ارزش ها توجه ویژه و خاص کند.

این خطیب جمعه سلام اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند: دانشجویی که متعهد نباشد این دانشجو در پیشرفت کشور هیچ تاثیر مثبتی نمی گذارد، خاطرنشان کرد: با تخصص و تعهد است که ما خروجی آن را می بینیم، شهیدانی چون تهرانی مقدم ها، فخری زاده ها، شهریاری ها و علی محمدی ها بودند که امروز به برکت تخصص و خون آنان شاهد امنیت کشور و این قدرت هسته ای و توان موشکی هستیم.

وی اضافه کرد: نتیجه تخصص های این شهیدان بزرگوار که به وظیفه خود متعهد بودند ساختن موشک هایی بود که بر سر تروریست های آمریکایی در عین الاسد مثل صاعقه فرود آمدند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 429122
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *