شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ۱۰:۲۲
۰
فرمانده نیروی زمینی سپاه:

رزمایش محمد رسول الله در فاز رزمی با موفقیت کامل برگزار شد

سردار سرتیپ محمد پاکپور گفت: رزمایش محمد رسول الله در فاز رزمی و نظامی یگان‌های گوناگون عملیاتی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعم از موشکی و ... با موفقیت کامل برگزار شد.
رزمایش محمد رسول الله در فاز رزمی با موفقیت کامل برگزار شد
به گزارش پهره به نقل از عصرهامون، سردار سرتیپ محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در جمع خبرنگاران بیان کرد: رزمایش محمد رسول الله(ص) در منطقه جنوب شرق با محوریت جغرافیایی و عملیاتی توسط قرارگاه قدس در استان سیستان و بلوچستان به صورت ترکیبی در دو فاز بزرگ رزمی نظامی و مردم یاری و غیرنظامی برگزار شد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: در فاز رزمی و نظامی یگان‌های گوناگون عملیاتی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعم از موشکی، توپخانه، پهپادی، بالگردی، زرهی، تخریب و انفجارات، نیروهای مخصوص و واحدهای تخصصی ـ رزمی قرارگاه قدس همه شرایط شبیه‌سازی شده درگیری‌ها و عملیات‌های واقعی را با موفقیت کامل اجرا کردند.

وی ادامه داد: دیدار و گفت‌وگو با سران طوایف استان، توزیع صدها قلم کالای اساسی و جهیزیه، توزیع هزاران بسته کمک معیشتی، فرهنگی و ورزشی، حضور فرماندهان در مدارس، تجمع گسترده بسیجیان استان و همچنین اجرای فعالیت‌های عمرانی و خدماتی از جمله مهمترین برنامه‌های انجام شده در بخش غیرنظامی و مردم یاری این رزمایش است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 429313