سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ ۱۱:۳۵
۱
یک کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد؛

امنیت و اقتدار ایران اسلامی با روحیه انقلابی و استکبار ستیزی همراه است

محمد جواد سجادی گفت: دشمنان ایران اسلامی در این راستا از هیچ خباثتی دست نکشیده و ما باید استکبار ستیزی را محور قرار بدهیم.
امنیت و اقتدار ایران اسلامی با روحیه انقلابی و استکبار ستیزی همراه است
محمد جواد سجادی، کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: وقتی ما از وحدت صحبت می کنیم این مورد بحث سفارش شده ای در قرآن کریم بوده که پیامبر(ص) و ائمه ی اطهار همگان را به وحدت دعوت کردند.
وی افزود: همه ملت ایران در زیر سایه جمهوری اسلامی با وحدت ملی می توانند در کنار هم زندگی  و بر دشمنان استکبار جهانی همچون همیشه غلبه کنند.
این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: ایران اسلامی همچون همیشه سرافراز بوده و وحدت عملی دارد و باید همگان هوشیار باشند که نقشه های شوم دشمنان خللی در امنیت و وحدت ملی ما وارد کند.
  وی اضافه کرد: وظیفه ی همگان است که از حریم ایران اسلامی دفاع کنند وبه ویژه نسل جوان، دانشگاهیان، دانشجویان روی موضوع بصیرت افزایی و دشمن شناسی تحقیق و تفحص کنند.
سجادی خاطرنشان کرد: ملت ایران و به ویژه نسل جوان باید آن قدر آگاهی داشته باشند که  وقتی فضای جامعه دچار فتنه می شود و در واقع به گونه ای ملتهب گول فضای رسانه ای غرب که دشمنان قسم خورده ملت ایران هستند را نخورند.
وی عنوان کرد: چهل و اندی سال است که فضای رسانه ای غرب با تمام امکانات خودش برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی استفاده کرده است.
این کارشناس مسائل سیاسی اضافه کرد: دشمنان ایران اسلامی در این راستا از هیچ خباثتی دست نکشیده و ما باید استکبار ستیزی را محور قرار بدهیم و همچون همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشیم و این را بدانیم که در انقلاب اسلامی با وحدت ملی می توانیم بسیاری از نقشه های شوم دشمن را نقش بر آب کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 430058
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *