چهارشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۶ ۰۹:۲۴
۰
با حضور جمعی از مسئولان:

ایوب درویشی سرپرست فرمانداری چابهار شد

مراسم معارفه ایوب درویشی به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان چابهار در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
ایوب درویشی سرپرست فرمانداری چابهار شد
ایوب درویشی سرپرست فرمانداری چابهار شد
به گزارش پهره به نقل از عصرهامون، پیش از ظهر امروز طی مراسمی و با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان  ایوب درویشی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری ویژه شهرستان چابهار معارفه شد.
علی اوسط هاشمی در این مراسم ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: در بازدیدی که در ابتدای ورود به شهر چابهار از ایستگاه های استقبال از مسافرین نوروزی و اقدامات انجام شده داشتم وضعیت بسیار خوب و مناسب بود.
وی با اشاره به موقعیت استراتژیک شهرستان چابهار در زمینه های مختلف از جمله ظرفیت های توریستی و  گردشگردی افزود: با توجه به اینکه سیستان و بلوچستان در سال ۹۶ به عنوان مقصد گردشگری ایرانیان انتخاب شده باید به توسعه ظرفیت های گردشگری استان خصوصا شهرستان چابهار توجه ویژه ای داشت.
وی گفت: با توجه به این موضوع همزمان با روشن شدن مشعل گاز در زاهدان کلنگ انتقال گاز از ایرانشهر به چابهار نیز زده شد و امیدواریم با تلاش شبانه روزی و بدون وقفه این مهم نیز به زودی عملی شود.
استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: احداث فرودگاه بین المللی چابهار، احداث مجتمع پتروشیمی، اجرای طرح های کشاورزی و آبرسانی به روستاهای پایین دست سدهای شهرستان چابهار از جمله دیگر اقدامات توسعه ای در این منطقه است.
وی با اشاره به نقش موثر بزرگان و ریش سفیدان افزود: بهره گیری از ظرفیت میوه های گرمسیری از جمله کاهش واردات موز و استفاده از موز شهرستان چابهار از جمله دیگر ظرفیت های این منطقه است که می تواند موجب ایجاد اشتغال شود.
گفتتی است: در انتهای این مراسم ایوب درویشی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان چابهار معارفه شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 4444
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *