شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ۲۱:۱۴
۰
فرمانده انتظامی ایرانشهر خبر داد

دستگیری ۳۱ سارق و کشف بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر در ایرانشهر

فرمانده انتظامی ایرانشهر از دستگیری ۳۱ سارق و کشف بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر در پی اجرای طرح‌های انتظامی در نیمه اول تیرماه در این شهرستان خبر داد.
دستگیری ۳۱ سارق و کشف بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر در ایرانشهر
دستگیری ۳۱ سارق و کشف بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر در ایرانشهر
به گزارش پهره؛ به نقل از تسنیم؛ دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: ماموران انتظامی ایرانشهر در راستای اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی و افزایش احساس امنیت بین شهروندان با تلاش شبانه‌روزی در نیمه اول تیرماه موفق به دستگیری 31 سارق حرفه‌ای شدند که این متهمان به 40 فقره سرقت اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی ایرانشهر افزود: با اجرای طرح‌های مختلف امنیت اجتماعی در نیمه اول تیرماه شاهد کاهش 19 درصدی وقوع سرقت و افزایش 33 درصدی کشفیات در ایرانشهر نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده‌ایم.
وی با اشاره به دستگیری 82 نفر اتباع بیگانه و تردد آنها از مرزهای شرقی گفت: ماموران انتظامی ایرانشهر با اشرافیت اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی در چندین عملیات مختلف در تیرماه موفق به کشف 2 تن و 280 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری 12 نفر سوداگر مرگ شدند.  
جلیلیان ضمن اشاره به کشف کالای قاچاق در راستای جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی، گفت: در نیمه اول تیر ماه، بیش از یک میلیارد و 84 میلیون ریال انواع کالای قاچاق کشف که در این راستا 25 خودرو توقیف و 22 متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.
فرمانده انتظامی ایرانشهر با بیان اینکه در مورد آموزش فرهنگ ترافیک طرح‌های مختلفی اجرا شده، خاطرنشان کرد: در این راستا پلیس راهور این فرماندهی ضمن برخورد با قانون‌شکنان تعداد 95 خودرو و 88 موتورسیکلت متخلف را نیز توقیف و روانه پارکینگ کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 5466
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *