چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳
۰
فرمانده انتظامی ایرانشهر خبر داد

دستگیری سارق مسلح در شهرستان ایرانشهر

فرمانده انتظامی ایرانشهر از دستگیری سارق مسلح و کشف سرقت در کمتر از یک ساعت توسط پلیس این شهرستان خبر داد.
دستگیری سارق مسلح در شهرستان ایرانشهر
دستگیری سارق مسلح در شهرستان ایرانشهر
به گزارش پهره؛ به نقل از تسنیم؛ دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه خودرو پراید در یکی از خیابان‌های سطح شهر بلافاصله ماموران انتظامی این فرماندهی جهت دستگیری سارق یا سارقان احتمال موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.  
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر افزود: ماموران بلافاصله پس از اعلام وقوع سرقت تکاوران پلیس با اشراف اطلاعاتی و اقدامات تخصصی در کمتر از یک ساعت در حالی که سارق با خودروی مسروقه از محل فرار کرده بود، مخفیگاهش را شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر و از این سارق یک قبضه سلاح کلاش به همراه مهمات مربوطه کشف کردند.  
وی در ادامه جزئیات تکمیلی این خبر اظهار داشت: پس از بررسی‌های فنی و در بازجویی‌های انجام شده از این متهم و با توجه به مستندات و ادله پلیسی وی به 10 فقره سرقت مسلحانه خودرو اعتراف کرد. خودروی کشف شده از سارق پس از رسیدگی، به مالک پس داده شد که این امر رضایت خاطر شاکی و شهروندان را به همراه داشت.
جلیلیان خاطرنشان کرد: دستگیری سارقان توسط ماموران انتظامی در راستای برقراری امنیت پایدار در سطح شهرستان صورت می‌گیرد و مجرمان و مخلان نظم و امنیت بدانند فرزندان ملت در نیروی انتظامی از عزمی راسخ در برخورد با آنان برخوردارند و اجازه هنجار شکنی را به هیچ کس نخواهند داد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 5555
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *