دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۲
۰

برگزاری رزمایش عملیاتی مقابله با گروهک های معاند و ضد انقلاب در ایرانشهر

رزمایش عملیاتی مقابله با گروهک های معاند و ضدانقلاب با حضور یگان های نمونه سپاه شهرستان ایرانشهر در حال برگزاری است.
رزمایش عملیاتی مقابله با گروهک های معاند و ضد انقلاب در ایرانشهر
رزمایش عملیاتی مقابله با گروهک های معاند و ضد انقلاب در ایرانشهر
به گزارش پهره، رزمایش عملیاتی مقابله با گروهک های معاند و ضدانقلاب به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس، هم افزایی و توانمندی نیروهای بسیج و سپاه شهرستان ایرانشهر در حال برگزاری است.
سرهنگ پاسدار حسین پودینه فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره اظهار داشت: هدف از برگزاری این رزمایش ایجاد آمادگی و افزایش توان عملیاتی و نظامی نیروهای مقاومت، یگان های عملیاتی بسیج و سپاه شهرستان برای مقابله با اشرار و گروهک های معاند و ضد انقلاب می باشد که شیوه جنگی آنها با توجه به بافت اجتماعی منطقه به صورت چیریکی و کاملا منحصر به فرد، نسبت به سایر نقاط کشور است.
وی گفت: این برنامه در سه محور مقابله با تله گذاری جاده ای و پل ها یعنی رصد و خنثی سازی تله های انفجاری که توسط گروهک ها در کنار مسیر جاده و راه های اصلی و فرعی و یا زیر پل ها قرار داده می شود. دوم آزاد سازی گروگان یعنی زمانی که اشرار و گروهک ها یک شخصیت را ربوده و به گروگان می برند با تلاش نیروهای عملیاتی سپاه آزاد و به آغوش گرم خانواده بازمی گردد. سوم مبارزه و حذف فیزیکی اشرار و گروهک های معاند و ضدانقلاب و سرکرده های آنها مثل نابودی شرور معروف جلیل قنبرزهی، در کمترین زمان و تلفات ممکن است.
وی افزود: این رزمایش از روز شنبه برگزار شده و با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، شورای ادرای و تامین شهرستان مرحله اصلی و پایانی آن در عصر روز دوشنبه انجام می شود.
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر گفت: برای برگزاری رزمایش ها در حوزه بسیج بصورت کاملا واقعی و کیفی سازی شده مطابق با طرح های عملیاتی نیروی زمینی سپاه پاسداران، امسال با تغییر رویکرد کلی در سازمان بسیج به سمت اجرای گردانی رزمایشها، در راستای هم افزایی و تقویت بسیج و نیروی زمینی سپاه در پایان سال یک رزمایش گردانی انجام خواهد گرفت.
انتهای خبر/
کد مطلب: 5645
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *