سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۳:۲۳
۰
فردا:

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی وارد سیستان وبلوچستان می شود

دکتر سعید جلیلی، نماینده ویژه مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی، فردا(چهارشنبه) وارد استان سیستان وبلوچستان می شود.
ییییییی
ییییییی
به گزارش پهره، به نقل از عصرهامون، مسئول هماهنگ کننده برنامه های سفر دکتر جلیلی در جمع خبرنگاران گفت: دکتر سعید جلیلی به دعوت جمعی از جوانان مومن و انقلابی سیستان وبلوچستان و به منظور شرکت در چهلمین سالگرد تبعید مقام معظم رهبری به ایرانشهر، فردا وارد استان شده و در این مراسم که در محل بیت رهبری در شهرستان ایرانشهر سخنرانی خواهد کرد.
سعید دهنوی افزود: کتاب «بر تبعید» که مجموعه ای از خاطرات دوران تبعید رهبری در ایرانشهر می باشد نیز در این مراسم رونمایی خواهد شد.
وی ادامه داد: پس از اتمام این جلسه، دکتر جلیلی در بازدید میدانی خود با ظرفیت های اقتصادی، کشاورزی و صنعتی جنوب استان آشنا شده و راهکارهای رشد و توسعه استان را بررسی می کند.
وی خاطر نشان کرد: برگزاری جلسات پرسش و پاسخ و نشست های صمیمی با فعالان فرهنگی، جوانان و نخبگان در شهرستان های جنوب استان نیز از دیگر برنامه های سفر این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به سیستان وبلوچستان است.
شایان ذکر است رهبر معظم انقلاب از تاریخ 28 آذر 1356 تا 22 مرداد 1357 به مدت 237 روز در ایرانشهر تبعید بود و ساختمانی که زمانی پذیرای رهبر معظم انقلاب بوده است، پس از اتمام مرمت و با تغییر کاربری به نخستین موزه قرآن و عترت در جنوب سیستان وبلوچستان تبدیل شده است.

انتهای پیام//
کد مطلب: 5785
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *