يکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۳۱
۰

از ایده تا کسب و کار/ رویداد شناسایی ایده های برتر حوزه گیاهان دارویی و خرما در ایرانشهر

مدیر مرکز رشد دانشگاه ولایت ایرانشهر گفت: 120 نفر در رویداد یک روزه "از ایده تا کسب و کار" در دانشگاه ولایت ایرانشهر به رقابت پرداختند.
از ایده تا کسب و کار/ رویداد شناسایی ایده های برتر حوزه گیاهان دارویی و خرما در ایرانشهر
به گزارش پهره ؛ صبح امروز رویداد یک روزه از "ایده تا کسب و کار" با محوریت کارآفرینی در حوزه گیاهان دارویی و خرما در دانشگاه ولایت ایرانشهر با حضور جمعی از مسئولین افتتاح شد.

سلمان آسوده در گفت و گو با خبرنگار پهره اظهار کرد: این رویداد که با همت مرکز رشد دانشگاه ولایت در حال برگزاری است برای شناسایی ایده های برتر در حوزه گیاهان دارویی و خرما شکل گرفته است.
 
مدیر مرکز رشد دانشگاه ولایت ایرانشهر ادامه داد: ظرفیت های بسیاری در زمینه گیاهان دارویی و خرما در شهرستان ایرانشهر وجود دارد اما تاکنون هیچگونه شرکتی در این زمینه شکل نگرفته و ما با برگزاری این رویداد به دنبال آن هستیم تا افرادی که صاحب ایده بوده و یا خلاقیت دارند ایده های خود را مطرح کنند تا مرکز رشد دانشگاه ولایت ایرانشهر بتواند این ایده ها را عملی کند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری این رویداد، یک مسابقه برای شرکت کنندگان است، بیان کرد: در این رویداد 120 نفر شرکت کرده اند که تا این لحظه 20 ایده به دبیرخانه این همایش رسیده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه ولایت ایرانشهر خاطر نشان کرد: پس از اینکه نفرات شرکت کننده ایده های خود را ارائه دادند تیم داوری 10 ایده برتر را معرفی می کند که این نفرات صاحب ایده های برتر باید تشکیل تیم داده و در نهایت سه تیم به عنوان تیم و ایده برتر انتخاب شده و مجوز حضور در مرکز رشد دانشگاه ولایت را دریافت می کنند.
 
وی در پایان با اشاره به اختتامیه این رویداد بیان کرد: پس از اینکه داوران تمامی رویدادها را بررسی کردند، امشب نفرات برتر انتخاب خواهند شد.
 
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 423139
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *